מצלמות IP

מצלמת IP היא מצלמת אבטחה המתחברת אל רשת מקומית או רשת אינטרנט באמצעות חייגן או נתב אשר מובנה מראש במצלמה. מצלמת IP לא חייבת להיות מחוברת באופן ישיר אל המחשב על מנת לעבוד, וזאת בשונה ממצלמת רשת.

למה כדאי להתקין מערכת אבטחה אשר מבוססת על מצלמות IP?

שליטה מרחוק – ניתן לצפות באמצעות רשת האינטרנט בכל מקום או בכל זמן נתון או באמצעות הקלטות מה קורה בסביבת המצלמה.
גמישות – ניתן להוסיף בכל עת מצלמה נוספת וזאת באמצעות חיבור מאד פשוט למערך מצלמות ה-IP הקיימות. זאת בשונה ממערכת אבטחה ממוחשבת אשר בה ישנה הגבלה של כמות המצלמות והיא תלויה בכרטיס ההקלטה אשר מותקן במחשב.
אבטחה – רמת אבטחה גבוהה מאד אשר מאובטחת באמצעות שם משתמש וסיסמה ובכך מונעת מגורמים עוינים לפרוץ אליה.
שיטת הצילום הדיגיטלי – המידע נקלט ונשמר בצורה דיגיטלית וללא גורם מתערב בדרך. זאת בשונה ממצלמות האבטחה האנלוגיות אשר מעבירת את המידע לכרטיס DVR במחשב ומתרגם את המידע לדיגיטלי לטובת הצמלחה של שמירה על הכונן הקשיח, כלומר, תהליך מסורבל. אחסון מרחוק – ההקלטה מותקנת במקום מרוחק ממצלמות ה-IP כך שבמקרים של אסון (שריפה או פריצה) לא יפגעו ההקלטות וניתן למשוך אותן מהמערכת. זאת בשונה ממערכת האבטחה אשר מבוססת מחשב.
איכות צילום – רזולוציה גבוהה מאד ולכן ניתן להבחין בפרטים בדקויות הקטנות ביותר.
מערכת עצמאית – המערכת של מצלמת הIP הינה מערכת עצמאית שלא זקוקה להתקנה מול מחשב. דבר זה חוסך בעלויות האבטחה בצורה משמעותית וכמו כן חוסך הרבה מקום. טכנולוגיה – מצלמות IP הן מצלמות מתקדמות וטכנולוגיות ביותר. המצלמות מאפשרות הקלטה לפי זיהוי תנועה, חיפוש לפי פרמטרים מסוימים (תאריך, שעה ועוד) וכמו כן המצלמה אינה דורשת תלות בתוכנת מחשב או במחשב בכלל.
התאמה לשליטה ובקרה למספר אתרים – מצלמת ה-IP מתאימה עבור חברות אשר יש ברשותם מספר אתרים ולא אחד. כלומר, באמצעות התוכנה ניתן לשלוט על מספר אתרים ממקום אחד שבו גם כן נשמרות ההקלטות וכל זה קורה באמצעות אתר אחד מרחוק. מתאים מאד לרשת חנויות.

ברשותנו ציוד אבטחה מקיף ומשלים לטובת אבטחת ביתכם או בית העסק שלכם

ונשמח להעניק לכם שירות מקצועי הכולל התקנה, תמיכה ושירות.